O firmě

Firma Ivo Hašek - STAVBY byla založena v roce 1994 a tak jsme již více než 20 let na trhu. Nabízíme služby v oblasti stavebnictví zejména v Praze a okolí, ale po dohodě realizujeme zakázky kdekoli na území ČR. Z počátku jsme se zabývali především drobnějšími stavebními pracemi, jako úpravami a rekonstrukcemi bytových jader, bytů a kancelářských prostor. Postupem času jsme přešli i k větším a náročnějším rekonstrukcím a také k novostavbám. Mimo všech uvedených činností provádíme též opravy fasád a střech. Provádíme i běžnou stavební údržbu, drobné opravy a zabýváme se také čištěním kanalizace. V současnosti firma vlastní veškeré potřebné vybavení pro realizaci staveb - jako jsou dopravní prostředky, stavební výtahy, lešení, shozy na suť, strojní vybavení, nářadí. Pro drobnější zemní práce vlastníme pásový minibagr CAT.

Stavby na klíč provádíme jako soubor ucelených služeb a stavebních prací. Každou z těchto služeb či stavebních prací Vám můžeme také poskytnout samostatně. Můžeme Vám nabídnout i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské a lakýrnické, instalatérské, topenářské apod.

Firma má také sjednáno pojištění podnikatelských rizik ve výši 10.000.000 Kč pro případ neočekávaných události, které mohou vést k poškození investora, naší firmy nebo případně některé třetí osoby v závislosti na umístění stavby.

Ing. Ivo Hašek.